Regulamin czatu
Korzystanie z czatu oznacza akceptacje regulaminu. Złamanie poniższych zasad będzie skutkowało wyrzuceniem, lub czasowym banem.
1. Każdy użytkownik zobowiązany jest do przestrzegania niniejszego Regulaminu
2. Użytkownik nie powinien podejmować się działań mających na celu szkodę strony czy czatu takich jak spam, flood, włamania, kradzież danych osobowych czy podawania hasła osobom trzecim
3. Kategorycznie zabrania się podszywania pod innych użytkowników, także administrację.
4. Użytkownik zgadza się z obowiązującymi na stronie zasadami poprzez fakt podjęcia komunikacji za pośrednictwem serwisu czy rejestrację w nim. W wypadku, gdy takowej jednak wyrazić nie chce, powinien natychmiast zaprzestać korzystania z czatu.
5. Na czacie nie używamy wulgaryzmów.
6. Na czacie staramy pisać poprawną polszczyzną.
7. Żeby miło się nam rozmawiało, starajmy się pilnować kultury swoich wypowiedzi. Osoby używające wulgaryzmów, lub innych zwrotów uważanych za “chamskie” czy obraźliwe, będą blokowane.
8. Właściciele strony i Administratorzy nie odpowiadają za treści udostępnione przez Użytkowników.
9. Administratorzy są uprawnieni do rozwiązywanie problemów Użytkowników, łagodzenie sporów między Użytkownikami, korzystanie z przysługujących im narzędzi do utrzymywania porządku i kultury dyskusji na czacie w tym usunięcia wypowiedzi, która jest obraźliwa i godzi w osoby trzecie.
10. W kwestiach różnego rodzaju sporów czy wątpliwości ostateczny głos ma właściciel kanału